• Fragen? 0322-21093476
  • Deutschsprachiger Kundenbetreuer
  • Vor 20:00 Uhr bestellt, übermorgen geliefert

Ubiquiti Networks UF-GP-C+ netwerk transceiver module Vezel-optiek 2500 Mbit/s SFP 1490 nm

Guarantee

2 jaar via Complies

Artikelnummer

UF-GP-C+

Product barcode

0817882023894

Verkaufsbeleg

Neu

Prijs alleen zichtbaar met account
Voraussichtliches Lieferdatum: 11-03-2024

Productomschrijving

De UF-GP-C+ van Ubiquiti Networks is een netwerk transceiver module met vezel-optiek die een snelheid van 2500 Mbit/s biedt. Het is ontworpen met een SFP-formaat en een golflengte van 1490 nm, wat zorgt voor een betrouwbare en snelle verbinding voor geavanceerde netwerktoepassingen. De UF-GP-C+ is geschikt voor zowel multimode als single-mode vezels, waardoor het flexibiliteit biedt in netwerkontwerpen. Het is een uitstekende optie voor bedrijven die op zoek zijn naar een hoogwaardige, energiezuinige en betaalbare transceivermodule voor hun netwerk.

Specificaties

Print
Leistungen
Faseroptik
2500 Mbit/s
SFP
Ja
SC
1490 nm
1490 nm
1310 nm
3 dBmW
7 dBmW
-12 dBmW
-30 dBmW
1
85369010
Merkmale
Metallisch
Verpackungsdaten
1 Stück(e)
View more/less